Понижуючі DC/DC LED-драйвери з керуванням по DALI сімейства LDD-H-DA - Статьи :: Международный Электротехнический Журнал Электрик
Рубрика

Техніка і технології

182
Понижуючі DC/DC LED-драйвери з керуванням по DALI сімейства LDD-H-DA

Понижуючі DC/DC LED-драйвери з керуванням по DALI сімейства LDD-H-DA

Анатолій Бровко, м. Київ

 

У внутрішньому освітленні широко застосовуються світлодіодні стрічки та світильники. Для живлення їх від автономних джерел живлення з нестабільною вихідною напругою, наприклад, від дизельних електрогенераторів необхідні LED-драйвери з широким діапазоном вхідної напруги та з можливістю керування яскравістю LED світильників. Саме такі пристрої будуть розглянуті у цій статті.

 

Компанія MEAN WELL розширила сімейство понижуючих LED-драйверів постійного струму LDD-H новою серією з димінгом за протоколом DALI. Нова серія перетворювачів LDD-H-DA випускається на стандартні значення вихідного струму: 350, 700, 1050, 1400 мА, має широкий діапазон вхідної напруги 6...50 В і працює при температурі від -40 до +85°С.

Драйвери випускаються у двох конструктивних рішеннях: для монтажу на друковану плату (DIP) та для об'ємного монтажу (виводи у вигляді дротів) залиті компаундом (IP65 для об'ємного монтажу).

Додатково до можливості димування за DALI вироби в DIP-корпусі мають можливість аналогового димування (зовнішньою напругою 0.1…2.5 В) та за допомогою ШІМ-сигналу. Нова серія LED-драйверів повністю підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення, де потрібне керування DALI.

Розшифровка найменування LED-драйверів представлена на рис.1 .

Основні технічні параметри LED-драйверів наведені у таблиці .

Особливості:

  • понижуючий DC/DC LED-драйвер;

  • вбудований фільтр ЕМС;

  • димінг за протоколом DALI та ШІМ;

  • широкий діапазон вхідної напруги 6…50 В.

Застосування:

  • світлодіодні керовані світильники із живленням від автономних джерел енергії;

  • трекові світильники для освітлення та декоративного підсвічування.

Сподобалась стаття? Розповідайте друзям!
СХОЖІ СТАТТІ
comments powered by Disqus

ASANZA banner

ELEKTROSVIT banner

banner