Універсальне джерело безперебійного живлення - Статьи :: Международный Электротехнический Журнал Электрик
Рубрика

Техніка і технології

355
Універсальне джерело безперебійного живлення

Компанія СЕА реалізовує понад 50 000 позицій товарів і послуг, залишаючись провідним українським виробником і дистриб'ютором електронного обладнання для міської інфраструктури, транспортної і будівельної галузей, енергетики, медицини, військово-промислового комплексу, рекламно-розважальної індустрії та інших сфер.

 

Для забезпечення надійного енергоживлення обладнання промисловості, комунального господарства та приватних осель Компанія СЕА виробляє універсальні модульні джерела безперебійного живлення на базі універсальних сонячних інверторів виробництва SRNE. Наразі доступні для замовлення однофазні рішення з номінальною потужністю 3.0 кВт або 5.0 кВт.

Наші джерела безперебійного живлення збираються на базі гібридних інверторів, які працюють з батареями напругою 24 В або 48 В. Здатність працювати з будь-яким типом акумулятора, включаючи літієві акумулятори з протоколом обміну даними CAN, дає Вам можливість забезпечувати безперебійне живлення для Вашого обладнання з мінімальними вкладеннями. Зарядний струм до 80 А забезпечує швидку інтелектуальну зарядку акумуляторів.

Компанія СЕА виконує повний цикл робіт:

  • Проектування.
  • Виготовлення.
  • Монтаж на об'єкті.
  • Пусконалагоджувальні роботи.
  • Введення в експлуатацію.

Універсальність джерела електроенергії: загальна мережа електроживлення, сонячні панелі або генератор.

Модульність рішення дозволяє нарощувати або знижувати ємність акумуляторів.

Наявність портів віддаленого моніторингу дозволяє завжди контролювати стан Вашої мережі живлення з будь-якої точки світу завдяки можливості застосування опційного Wi-Fi модуля.

Команда досвідчених фахівців допоможе Вам вибрати оптимальне рішення комплекту обладнання для Ваших потреб. Універсальне модульне джерело безперебійного живлення від СЕА – це ефективне рішення, яке розв'язує комплексні задачі енергоживлення під будь-які Ваші потреби.

 

Технічні характеристики однофазного безперебійного джерела живлення

Технічні характеристики інверторів номінальною потужністю 3300 Вт для батарей 24 В, що використовуються в універсальних однофазних джерелах безперебійного живлення (рис.1). За необхідності збільшення номінальної потужності універсальних однофазних джерел безперебійного живлення до 5000 Вт, використовуються інвертори типу HF4850S80-H з напругою батарей 48 В (табл.1).

 

Щоб дізнатись вартість чи отримати додаткову консультацію щодо даної продукції, звертайтесь до відділу продажу електротехнічної продукції Компанії СЕА, визнаного постачальника та виробника, за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запит на електронну адресу: info@sea.com.ua або aa@sea.com.ua

Сподобалась стаття? Розповідайте друзям!
СХОЖІ СТАТТІ
comments powered by Disqus

ASANZA banner

ELEKTROSVIT banner

banner