Промислові дисплеї IDP31 від Advantech - Статьи :: Международный Электротехнический Журнал Электрик
Рубрика

Производство и ресурсы

1948
Промислові дисплеї IDP31 від Advantech

Інтерфейс введення / виведення моніторів IDP31 представлений відеороз'ємами HDMI, VGA і DVI-D, одним аудіо гніздом і портом USB для підключення сенсорного екрану. На задній панелі пристрою розташовується панель управління OSD з кнопками Menu, Up, Down, Auto Adjust і Monitor Power on/off. Продукт може бути використаний як в портретному, так і в ландшафтному режимах, що дозволяє швидко і без зусиль побудувати будь-яку систему відображення інформації. Монтаж пристрою проводиться за допомогою кріплення VESA 75х75/100x100 мм.

Дисплеї призначені для застосування у промисловості, а також в якості випробувального обладнання в лабораторії і управлінні процесами HMI. Модель IDP31-150 зберігає працездатність при температурі від -20°C до +60°C.

Технічні характеристики дисплеів наведені у таблиці.

 

Компанія СЕА – офіційний дистриб'ютор Advantech на території України. Купити промисловий дисплей Advantech, дізнатися ціну і додаткову інформації щодо обладнання для промислової автоматизації, можна, звернувшись до центрального офісу Компанії СЕА за тел .: +38 (044) 291-00- 41, або по e-mail: info@sea.com.ua

Понравилась статья? Расскажите друзьям!
ПОХОЖИЕ СТАТЬИ
comments powered by Disqus

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner