Редакция журнала : Журнал Электрик
Сторінка

Редакція журналу

Редакція журналу єг ромадським центром, навколо якого групуються найкращі сили промисловців, конструкторів та професіоналів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та зв'язку, шкіл та гуртків підготовки молоді, викладацької та наукової громадськості вишів, НДІ та підприємств і представників технічної журналістики.

Журнал "Електрик. Міжнародний електротехнічний журнал" - це єдине в Україні та країнах СНД видання з практичної та професійної електротехніки. У ньому зібрана унікальна інформація з енергетики та промислової електротехніки, електрозварювання, схемотехніки та корисних порад для домашнього електрика, альтернативних джерел енергії та енергозберігаючих пристроїв та технологій. Серед тем журналу, які постійно з'являються на його сторінках, можна знайти такі, як джерела мережевого живлення, електроавтоматика, монтаж та обладнання електромереж, електрозварювальні агрегати та технології, споживачі струму, побутова електротехніка, освітлювальні прилади, вітрова та сонячна енергетика, мала гідроенергетика, автомобільне електроустаткування, довідкова апаратура. Журнал “Електрик. Міжнародний електротехнічний журнал» призначений для читачів, які цікавляться проблемами енергетики та електротехніки, причому весь зміст журналу спрямований на практичне вирішення нагальних завдань повсякденного існування людини. Журнал співпрацює з організаціями, які своїм пріоритетом ставлять розвиток альтернативної екологічно чистої енергетики.

При видавництві працює клуб читачів, членами якого стають передплатники будь-якого журналу, який ми випускаємо. Члени клубу мають можливість спілкуватися з колегами за інтересами, збираючись довкола відомих спеціалістів своєї справи.

ASANZA banner

ELEKTROSVIT banner

banner